Facebook logo LinkedIn logo
  • nl

Contact

Ton Trans B.V.

Hoofdlocatie / bezoekadres
Zessprong 2
5684 NV  Best
+31(0) 499 – 37 20 92
+31(0) 6 – 20 13 09 35
info@tontrans.eu
KvK 171 898 70

Nevenlocatie
Vleutstraat 30
5681 PA Best

 

Perscontact

Claudia van Genugten
+31(0) 6 – 53 54 98 03
claudia@tontrans.eu
Ton van Genugten
+31(0) 6 – 20 13 09 35
ton@tontrans.eu

Medewerkers

Ton van Genugten

Directie
ton@tontrans.eu
06 – 20 13 09 35

Claudia van Genugten

Directie
claudia@tontrans.eu
06 – 53 54 98 03

Marlies van der Biezen

Personeelszaken en secretariaat
marlies@tontrans.eu

Harold van Kuik

Planning vaste mest en mestscheider
harold@tontrans.eu
06 – 15 13 56 80

Peter Beerten

Planning vloeibare mest
peter@tontrans.eu
06 – 25 69 50 52

Ingrid van Wanrooij

Procesmanager mestadministratie
ingrid@tontrans.eu

Machteld Steur

Secretariaat / administratie

Miranda Petersen

Mestadministratie

Daarnaast beschikt ons team over meerdere deskundige administrateurs.

mestadministratie@tontrans.eu