Facebook logo LinkedIn logo
  • nl
  • fr

Contact

Ton Trans B.V.

Hoofdlocatie / bezoekadres
Zessprong 2
5684 NV  Best
+31(0) 499 – 37 20 92
+31(0) 6 – 20 13 09 35
info@tontrans.eu
KvK 171 898 70
 


Nevenlocatie
Vleutstraat 30
5681 PA Best

Medewerkers

Ton van Genugten

Ton van Genugten

Directie
ton@tontrans.eu
06 – 20 13 09 35

Claudia van Genugten

Directie
claudia@tontrans.eu
06 – 53 54 98 03

Marlies van der Biezen

Administratief medewerker Tontrans bv
marlies@tontrans.eu

Ingrid van Wanrooij

Administratief medewerker
ingrid@tontrans.eu

Annie van der Heijden

administratief medewerker
annie@tontrans.eu

Berry Dortmans

Planning
planning@tontrans.eu

Jackeline van Heesch

Verwerken vervoersbewijzen,analyses

Daarnaast beschikt ons team over een deskundig mest administrateur.

mestadministratie@tontrans.eu